Fıkralar

Komik Fıkralar- Anlatmam Zor

Komik Fıkralar- ANLATMAM ZOR

Komik Fıkralar- ANLATMAM ZOR Zalim kral gördüğü rüyaların tabir edilmesiyle bir çocuğun kendi saltanatım yerle bir edeceğin! öğrenmiştir. Bunun üzerine, bütün çocukları gördüğünüz yerde öldürün, diye emir verir. Haber ormandaki hayvanlara da ulaşmış, kralın böyle bir emri olduğu kısa sürede her tarafta duyulmuştur. Tilkinin ormanda hızlı hızlı kaçtığım gören ayı, ona sorar: - Nereye koşuyorsun böyle? Tilki: - Sen kralın emrini duymadın mı? Ayı: - Ne emri? Tilki: - Bütün çocukları gördüğünüz yerde öldürün, emrini. Ayı: ~ 1yi de sen insan ve de çocuk değilsin ki. Tilki: - Ben insan olmadığımı tilki olduğumu anlatıncaya kadar postu kesin deldiririm, diye kaçıyorummm... (kişisel gelişim, fıkra, fikra, fıkralar, komik fıkralar, fıkracı, kişisel başarı, ) Devamını Oku »

Komik Fıkralar- Eşeklik

Komik Fıkralar- EŞEKLİK

Komik Fıkralar- EŞEKLİK Bütün hayvanlar çalışmaktadır. Sadece eşek, bu çalışmayı kabul etmememektedir. Diğer hayvanlar "Etme. Gitme. Aslan hepimizi mahveder. Ocağımızı söndürür." derler, ama eşeği bir türlü çalışmaya ikna edemezler. Fakat ısrarlar boşunadır, dinlemez uyarıları eşek. Bu arada teftişe çıkan aslan, ormanda yaşayan bütün hayvanların, karşısında boy sırasına uygun olarak geçmesin! istemiş. Ormanda kaç çeşit hayvan yaşadığım anlamak ve kaç kişiye krallık yaptığım görüp gururun zevkini tatmayı düşünmektedir. Bütün hayvanlar boy sırasına geçmek için çalışırlar, fakat eşek bu çalışmaya da katılmaz. Beklenen an gelir. Eşek haricinde bütün hayvanlar boy sırasına geçmeyi başarmıştır. Önlerde küçük boylu tavşanlar, ortalarda geyikler kendine yer bulmuş iken en arkada ise zürafalar vardır. Tam boy sırasına geçmek üzere iken eşek gelip tavşanın hemen yanında sıraya girer. Diğer hayvanlar tam itiraz edecek iken asl...Devamını Oku »

Komik Fıkralar- Bana Güvenme

Komik Fıkralar- BANA GÜVENME

Komik Fıkralar- BANA GÜVENME Temel'in 12 oğlu varmış. Kral birçok ülke ile savaş halinde olduğu için Temel' in 11 oğlunu da askere almış. Hepsi de şehit olmuş. Kral Temel'in 12. Oğlunu da askere çağırmış. Bu duruma Temel'in iyice kafası atmış. Kralın yanma gidererek Ona: - Bir daha bana güvenerek başka ülkelere savaş açma demiş. (kişisel gelişim, fıkra, fikra, fıkralar, komik fıkralar, fıkracı, kişisel başarı, ) REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SEMİNERLERİ İÇİN AYRINTILI BİLGİ: SAYGIN NLP DANIŞMANLIK Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11 Alsancak - İzmir Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224 msn: cemalkondu@hotmail.com www.sayginnlp.com www.cemalkondu.com...Devamını Oku »

Komik Fıkralar- İki Takım

Komik Fıkralar- İKİ TAKIM

Komik Fıkralar- İKİ TAKIM Kafası fazla çalıştığı için Kayserili Yavuz'u babası okutmak istememiş. Ona ticaret ahlakı öğretiyormuş. Oğluna: - Bak oğlum alış veriş yapacağın kişi sana hangi fiyatı derse sen ona yarışım ancak vereceğini söyleyeceksin. Ancak böyle başarılı olursun. Oğlu bu mantığı anlamıştır. Sıra test etmeye gelmiştir. Bir yerden birtakım elbise almak için gider. Bir takım elbisenin fiyatım sorar. Yirmi milyon der. - Olmaz on milyon veririm! - On beş olabilir... - Olmaz. Yedi bucuk milyon vereyim. - Git kardeşim. Al bu takım elbiseyi akşam akşam beni uğraştırma. - Olmaz iki takım isterim. (kişisel gelişim, fıkra, fikra, fıkralar, komik fıkralar, fıkracı, kişisel başarı, ) REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRE...Devamını Oku »

Komik Fıkralar- Eskiyen Arkadaş

Komik Fıkralar- ESKİYEN ARKADAŞ

Komik Fıkralar- ESKİYEN ARKADAŞ Büyük bir sanayici, eski okul arkadaşlarından birinden şöyle bir mektup almıştı: - Sevgili dostum, beraber geçirdiğimiz tatlı günlerin hatırasına hürmeten, oğlum Ali'ye fabrikada bir iş vereceğin! ve... Sanayici mektuba hemen şu cevabı gönderdi: - Sayın Ahmet Bey, beraber geçirdiğimiz günleri ben de unutamam. Fakat ne yazık ki fabrikamda şimdilik boş bir yer olmadığı için... Eski arkadaşın ikinci mektubu: - Geçen mektubumda bir teferruattan bahsetmeyi unutmuşum. Oğlum işe girerken kendisine miras kalan 500 milyar lirayı da sermaye olarak size vermek kararındadır. ikinci cevap: - Sevgili dostum. Oğlunuzu bağrımıza basmaya hazırız. Derhal bana gönder. Lisede ne yaman bir çocuktun, hatırlıyorsun değil mi? Üçüncü ve son mektup: - Düzeltme: 1. Oğlumun hiç sermayesi yoktur. ...Devamını Oku »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Yukarı Çık