Fıkralar

Fıkralar Ve Hikayeler ( Peygamber Yemegi )

Fıkralar ve Hikayeler ( PEYGAMBER YEMEGİ )

PEYGAMBER YEMEGİ Altı jandarma bir cinayeti soruşturmak üzere Suriye'de' Haleb'in Azez köyüne muhtarın evine giderler. Gereklı soruşturmayı yapıp işlerini bitirirler. Bu arada muhtar jandarmalara öyle yemegi olarak koca bir tencere kabak yemeğı getırıp sofraya koyar. Kabak yemeğıni gören jandarmaların içindeki çavuş uyanık Fadıl arkadaşlarına seslenerek çabuk ellerinizi havaya kaldırın der kendiside ellerini kaldırarak "Estağfurullah, Estağfurullah Estağfurullafi" diyerek "biz şu yemeğı yiyemeyiz" der. Sebep ne?, neden?" diyen muhtara Fadıl; "Bu peygamber yiyeceği ancak peygamberler yer, biz bu yemeğe Tövbe Estağfurullah kaşık atamayız “ "Peki siz ile yersiniz?" diyen muhtara; "Sen bize iki kalıp peynir, iki kalıp kavurma, iki petek bal, yirmi beş otuz tane tereyağında iki yumurta iki tane de kıçı boklu tavuk getir, sıcak ekmege dürüm yapar bız ancak bunları yeriz" der. Fıkralar ve Hikayeler ( PEYGAMBER YEMEGİ ) redirect Devamını Oku »

Fıkralar Ve Hikayeler ( Sen De Haklısın )

Fıkralar ve Hikayeler ( SEN DE HAKLISIN )

SENDE HAKLıSıN İki kişi ortaklık yapmışlar, hesap görürken aralarında sen fazla alacaksın, ben fazla alacağım dıye mülaza çıkmış, bir türlü anlaşamamalar. Ve bu işi ancak Nasrettin Hoca ayıklar diye yola kOyulmuşlar. Karısı ile evinin bahçesinde oturan Nasrettin Hoca'ya gelip sen bize hakem ol demişler. Hoca da "peki" demiş. Ortağın birincisi olayı kendi menfaati açısından anlatmış. Hoca da dinledikten sonra; "sen yüzde yüz haklısın" demiş. Ikinci ortağa sıra gelince o da olayı kendi menfaati açısından anlatmış. Hoca İkinci kişiyi de dinledikten sonra ona da, "Sen de yüzde yüz haklısın" diye cevap verınce davayı dinleyen Hocanın karısı. "Hoca, sen ona da haklısın dedin, buna da haklısın dedin pek i ama haksız olan kim?" deyince, Hoca karısına dönerek "sen de haklısın hanım" demiş. Fıkralar ve Hikayeler ( SEN DE HAKLISIN ) redirect dating sites for married people why do ...Devamını Oku »

Fıkralar Ve Hikayeler( Kayıp )

Fıkralar ve Hikayeler( KAYIP )

KAYıP Yanımda çalışan Bayburt'lu bir işçinin akrabası olan Cabbar ve karısı Paris'te ağır bir işte çahşıyorlarınış. Her iki yılda bir bu karı koca Türkiye'ye gelip, memleketlerini ziyaret ediyorlarınış. Son gittiklerinden bir yıl sonra Cabbar'ın babası Adem çavuş oğlunu, gelinini ve torunlanm özlemiş. Onları görmek üzere 15 günlüğüne Paris'e gitmiş. Gittikten 5 gün sonra Adem Çavuş Paris'te ölmüş. Ağır işte çalışan fakir Cabbar ölü muamelesinin çok zor ve masraflı olduğunu anlayınca düşünüp, taşınmış, babasını kendi götürmeye karar vermiş. Büyük bir Sony televizon kutusu alıp, ölü babasını bu kutuya Iyice yerleştirmiş. Hağını, solunu beslemiş ve kutuyu Volkswagen arabasının bagajına bağlamış. Akşam üzeri Türkiye'ye gitmek üzere yola çıkmış. Bütün gece yol almış ve sabaha karşı Bulgaristan' a gelmiş. Çok yorgun ve uykusuz olduğundan arabasını yolun kenanna çekip 2saat kadar uyumuş. Uyanıp arabadan inince birde bakmış ki içinde ölü babasının ,olduğu televizyon kutusu yok, çalımmş. Ne ya...Devamını Oku »

Fıkralar Ve Hikayeler ( Ben Böyle Kısmetin... )

Fıkralar ve Hikayeler  (  BEN BÖYLE KISMETİN... )

Padişah Yavuz Sultan Selim Mısır seferine çıkarken 80 yaşındaki sadrazamını vekil tayin ederek seferden dönünceye kadar yerine vekalet etmesini emreder ve sefere çıkar. İlk akşam için 80'lik sadrazam ilk emrini verir. "Bu akşam Galatasaray Hamamı'rn boşaltın ve bana 17 ile 21 yaşlan arasında 40 tane genç, güzel kızlar bulun, hamama götürün. Yıkarnp, paklarnp beııi beklesinler, ben akşam 8'de gelirim" der. Akşam 8' de sadrazam hamama gider, soyunur peştemala sanmr ve içeri girer. Karşısındaki çırılçıplak duran 40 güzel genç kızları hamamın göbek taşına balık istifi gibi dizdirir. Sonrada 80'lik sadrazam birinci sıradan başlayıp, sonuna kadar tüm kızlann üzerlerine işer. "Aman!... Sadrazamım ne yapıyorsun?" dediklerinde, sadrazam; "80'den sonra gelen kısmetin üstüne İşte böyle İşerler" der. Fıkralar ve Hikayeler ( BEN BÖYLE KISMETİN... ) how to tell if wife has cheated women w...Devamını Oku »

Fıkralar Ve Hikayeler( Çöpçü Hans )

Fıkralar ve Hikayeler( ÇÖPÇÜ HANS )

ÇÖPÇÜ HANS Almanya' da balkanların en büyük binasının projesini ve MAREetini 4 yılda bitiren 40 mimar ve projenin sahibi olan Profesör, bitiş nedeni dolayısıyla biraraya gelerek şampanyalar patlatıp, zevkle içip, eğleniyorlarmış. O arada büyük ziyafetin çöplerini toplamaya gelen binanın çöpsüsü Hans, çöpleri toplarken merak edip makete bakmış, başkana sormuş; "Sayın başkanım, bu binanın çöpü nereden atılacak acaba" diye. Bu soru karşısında şok olan başkan, "Gerçekten de çöpün nereden atılacağını çizmeyi ve makette yapmayı unutmuşuz" diye merasimi durdurmuş ve bu kONUyu konuşup, çizmeye başlamışlar. Bu binanın projesi ve maketi 4 yılda, İnşaatı İse 2 yılda yapılmıştır. Fıkralar ve Hikayeler( ÇÖPÇÜ HANS ) open cheat wife how to know if wife has cheated cheater my husband cheated goDevamını Oku »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Yukarı Çık