Güzellik

Güzellik Reçeteleri(Saç Dökülmesini Önlemek)

Güzellik Reçeteleri(SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK)

* Kurutulmuş meneviş yaprakları dövülüp ezildikten sonra, kına ile birlikte yirmi dakika süreyle suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıdan bir miktar banyo suyuna ilave edilerek, günaşırı saçlar hazırlanan bu karışımla yıkanır. * Sarımsak dövülüp ezildikten sonra sirkeli suda on dakika süreyle hafif ateşte pişirilir. Saçlar bu karışımla sık sık yıkanarak taranır. * Kurutulmuş fındık kabuklarının yakılmasından elde edilen küller badem yağı ile karıştırılarak yoğrulur. Hazırlanan karışıma, şampuan kıvamına gelinceye kadar sirke ilave edilerek çırpılır. Saçların dökülmesini önlemek için baş, hazırlanan bu karışımla sık sık yıkanır. -ALINTI- Güzellik Reçeteleri(SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK) viagra stimulis read website read here my wife emotionally cheated on me click cl...Devamını Oku »

Güzellik Reçeteleri(Saçların Çabuk Uzamasını Sağlamak)

Güzellik Reçeteleri(SAÇLARIN ÇABUK UZAMASINI SAĞLAMAK)

* Sinameki ve civanperçemi, dövülmüş nar kabukları ile birlikte suda yarım saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, losyon kıvamına gelinceye kadar çırpılmış yumurta ilave edilerek susam yağı ile birlikte karıştırılır. Hazırlanan losyonla saçlar sık sık yıkanır. * İnce bir tülbentte sıkılarak elde edilen karadut usaresi, bulamaç haline gelinceye kadar yumurta ve susam yağı ile birlikte çırpıldıktan sonra beş dakika süreyle ısıtılır. Hazırlanan bulamaçla saçlar günaşırı yıkanır. * Rendelenmiş turp, suda yarım saat süreyle pişirildikten sonra süzülür. Elde edilen sıvıya yumurta sarısı ilave edilerek bulamaç haline gelinceye kadar çırpılır. Hazırlanan bulamaçla saçlar sık sık ovularak yıkanır. -ALINTI- Güzellik Reçeteleri(SAÇLARIN ÇABUK UZAMASINI SAĞLAMAK) how to tell if wife has cheated women who want to cheat married men dating my...Devamını Oku »

Güzellik Reçeteleri(Saçı Koyulaştırmak İçin Adaçayı Saç Boyası)

Güzellik Reçeteleri(SAÇI KOYULAŞTIRMAK İÇİN ADAÇAYI SAÇ BOYASI)

Avuç ada çayı yaprağının 1litre suda haşlamasını hazırlayın. 2 saat demleyin, süzün. Saça dökün ve yarım saat bekletin, sonra durulayıp uzaklaştırın. Büzücü özelliklerinden dolayı ada çayı, yüz buharları ve yüz maskelerinde de kullanılır. -ALINTI- Güzellik Reçeteleri(SAÇI KOYULAŞTIRMAK İÇİN ADAÇAYI SAÇ BOYASI) all wife cheat why people cheat read here married men cheat with men why do men cheat on their wife my wife cheated on me now what redirect open what is the procedure for an abortion why do women cheat on their husbands website open...Devamını Oku »

Güzellik Reçeteleri(Bitkilerle Saç Bakımı - Saçların Ağarmasını Geciktirmek)

Güzellik Reçeteleri(BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI - SAÇLARIN AĞARMASINI GECİKTİRMEK)

* Gül yaprakları yıkandıktan sonra güneş altında temiz bir zemine serilerek kurutulur. Kurutulan yaprakların yakılmasından elde edilen küle, lapa kıvamına gelinceye kadar badem yağı ilave edilerek yoğrulur. Saçlar hazırlanan gül lapası ile haftada bir ovularak yıkanır. * Yeşil ceviz kabukları, çaylı suda yarım saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, badem yağı ilave edilerek karıştırılır. Hazırlanan bu karışımla saçlar günaşırı yıkanır. * Kına yaprakları kurutulduktan sonra un haline getirilir. Hazırlanan kına unu, on beş dakika süreyle suda kaynatılır ve ince bir tülbentte süzülür. Elde edilen posadan yatmadan önce saçlara sürülür. -ALINTI- Güzellik Reçeteleri(BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI - SAÇLARIN AĞARMASINI GECİKTİRMEK) cheater my husband cheated go...Devamını Oku »

Güzellik Reçeteleri(Yüzü Nemlendirerek Güzellik Ve Canlılık Sağlayan Naneli Maske)

Güzellik Reçeteleri(YÜZÜ NEMLENDİREREK GÜZELLİK VE CANLILIK SAĞLAYAN NANELİ MASKE)

Üç avuç nane yaprağının üzerine kaynar su dökülerek bir gün beklenir. Bir gün sonra süzülen iki fincan nane suyuna bir çay kaşığı menekşe yağı, bir çorba kaşığı kaymak ve bal ilave edilir. Hazırlanan karışıma mısır unu ilave edilerek krem kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Yüzü nemlendirerek ona güzellik ve canlılık sağlayan naneli maske, aynı zamanda koruyucu olarak da ellere ve diğer uzuvlara tatbik edilir. Hazırlanan bu güzellik kremi şampuan olarak kullanıldığında da saçlara ayrı bir canlılık verir. NOT: Cilde uygulanan yüz maskelerinin pek çoğu 15 ila 20 dakika uygulanır ve sıcak su ile yıkanıp uzaklaştırılıp ardından soğuk su ile durulanır. Maskeyi göz alanlarına uygulamayın. Herhangi bir maskeyi kullanmadan önce yüzünüz yıkanmalı veya krem ile temizlenmelidir. -ALINTI- Güzellik Reçeteleri(YÜZÜ NEMLENDİREREK GÜZELLİK VE CANLILIK SAĞLAYAN NANELİ MASKE) my boyfriend cheated on me with a guy Devamını Oku »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Yukarı Çık