NLP Eğitimi Karşıyaka İzmir

NLP Eğitimi  Karşıyaka İzmir

 Kişinin iç dünyası sorunlu, huzursuz, mutsuz ve karmaşa içindeyken ağzından olumlu veya pozitif ifadelerin çıkması mümkün değildir. Kişilerin  iç dünyasının netleşmesine, dinginliğe ulaşmasına ve istediği yönde düşünce ve davranışlarının farkına varmasına ve değiştirmesine dönüştürmesine  yardımcı olur.

NLP BURSA seminerleri kişinin, daha mutlu, daha bilinçli, daha üretici ve verimli olması için geliştirilmiş  bir programdır. Bu program, bireyin hedef, belirlemesine ve bu hedefe en kısa yoldan ulaşmasına yardımcı olma çabasındadır. NLP, 'niçin' ile değil 'nasıl' ile ilgileniyor. "Nasıl başarılı olabiliriz?" "Beynimizi nasıl etkili kullanabiliriz? " gibi sorular soruyor. NLP sol beyin lobunu değil, yaratıcı, bütünleyici, bütün resmi görebilen ve hayal gücüne harekete geçirebilin sağ beyin lobunu kullanmaya ağırlık veriyor.

NLP nin açılımına baktığımız zaman, Nöro, Dilbilimi ve Programlamanın ne anlam taşıdığını açıklamamız gerekmektedir.
 
Nöro; Beynimiz ve bütün duyu organlarımızı kullanarak dünyayı ne şekilde algıladığımızla, neler hissederek yaşamımızı sürdürdüğümüzle ve bunları aklımızda nasıl canlandırdığımız konularıyla ilgilenir. Düşünmeye ve algılamaya, yani herhangi bir davranışın temelini oluşturan zihinsel süreçlere ve sinir sistemine yapılan bir göndermedir. Kısacası bu kavram ile görme, işitme, hissetme, tatma ve koku alma gibi duyusal nörolojik durumlar kastedilmektedir.

Dilbilimi; Dil kullanımımız, yaşama bakışımızı kelimelerle nasıl biçimlendirdiğimizle, nasıl yansıttığımız konusuyla ilgilenir. Dil olmadan bilinçli düşünceyi beyinde canlandırmak zordur. Düşüncelerimizi ve onları ifade etme tarzımızı değiştirebilirsek, davranışlarımızı da o düzeyde değiştirebiliriz.

Programlama kelimesi ise kendimizi farklı, yeni, olumlu biçimlerde düşünmeye, konuşmaya ve yeni davranışlar edinmeye yönlendirmektir. Diğer bir ifade ile programlama ile davranış ve sonuç üzerinde istenilen değişiklikleri gerçekleştirmek için duygular ve inançlar dahil olmak üzere düşüncelerimizi düzenleme şeklimiz kastedilmektedir.

Siz de BURSA NLP eğitimlerimize katılabilir, kendi iç dünyanızda büyülü bir yolculuğun ilk adımını atabilirsiniz. Muğla’daki NLP eğitim ve seminerlerimiz için lütfen iletişime geçin.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
NLP Eğitimi ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki NLP eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  NLP  Eğitimlerimiz   0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

open My girlfriend cheated on me how to know if wife has cheated
cheater link go
married men cheat with men my boyfriend cheated on me quotes my wife cheated on me now what
how to cheat on husband find an affair signs of infidelity

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık