Kadın Erkek İlişkileri

Sevgiliyi Terk Etmenin Yolları

Sevgiliyi Terk Etmenin Yolları

Terk ettiğiniz adamla tamamen bağlantıyı kesmek istiyorsunuz ama bu, düşündüğünüz kadar kolay olmuyor. Zararlı bir ilişkinin bağımlılığından kurtulmanın denenmiş yolları Zorlu bir ilişki yaşadınız ve aratık karar verdiniz: Yolları ayırma zaman! Ama bir dakika, ayaklarınız bir ileri, bir geri geliyor. İçinizdeki sesi dinliyorsunuz; bu ilişki bitmeli diyorsunuz ama bırakıp gitmek zannettiğiniz kadar kolay olmuyor. Durum, size zarar verir hale geliyor. Zararlı bir ilişkinin bağımlılığından kurtulmanın denenmiş yollarını bulacaksınız. İşte, terk ettiğiniz adamla tamamen bağlantıyı kesme yöntemleri... Onu düşünme saplantısından kurtulun. Aklınıza geldiğinde kendinizi durdurun. En az 30 saniye kadar, konsantrasyon gerektiren başka bir konu, kişi ya da durum düşünün. Bunu başaramıyorsanız ilginizi başka tarafa çekmek için kendinize bir çimdik atın. Acı, onu düşünmenizi engelleyecek...Devamını Oku »

Kadınların Erkekleri Etkileme Sanatı

Kadınların Erkekleri Etkileme Sanatı

Evde uygulayacağınız yöntemlerle bunu başarabilirsiniz… Amacınız illa ki bir erkeği etkilemekse bundan kolay yolu yok. Bu hilelere başvurduğunuzda istediğiniz erkeği etkilemeyi başarabilirsiniz… Dudakları öpülesi yapın: Ateş kırmızısı dudaklar kesinlikle onu şaşırtacak. Ancak yüzünde bırakacağınız izler yaşlı teyzesini anımsatabileceğinden uzun süre kalemi ile üstünden geçin ve sonra tekrar ruju uygulayın. Yataktan yeni kalkmış havasında dalgalı saçlar yaratın: At kuyruğunu unutun, hiçbir model büyük ve yerinde duramayan dalgalar kadar etkili olamaz. Hiç uğraşmayın ve nemli saçlarla yatağa girin. Ertesi gün saçınıza fön tutarken parmaklarınızı kullanın ve saçlarınızı parmağınıza dolayarak iri bukleler yaratın… Aydınlatıcı pudra kullanın: Nemli bir ten ve ahu bakışlı gözler bir arada muhteşemdir. C şeklini yakalayabilmek için yelpaze fırça kullanın. Gözünüzün iç kısmından kaş çizgini...Devamını Oku »

Kadın Olmanın Avantajları

Kadın Olmanın Avantajları

Kadın Olmanın Avantajları Kadınlarla erkekleri karşılaştırmanın sonu yok. Biraz da işyerinde kadın olmanın yararlarından hatta getirdiği fırsatlardan bahsedelim... Kariyerlerinde zaman kazanıyorlar Kariyerlerine başlarken 1-0 önde başlıyor kadınlar: Askerlik nedeniyle. Kendi yaşıtı olan erkekler askerlik görevini gerçekleştirip iş başvurularına başladıklarında, kadınlar işyerlerinde en kötü ihtimalle 8 aylık kıdeme sahip oluyorlar. Ne isterlerse giyiyorlar Kıyafet sorununu daha az yaşıyor kadınlar. Öncelikle sürekli bir ceket, kravat sorunu ...Devamını Oku »

Yukarı Çık