ŞİFALI BİTKİLER - ELMA

ŞİFALI BİTKİLER -  ELMA

ŞİFALI BİTKİLER - ELMA

Gülgiller familyasından; çiçekleri pembe, oldukça yüksek bir ağacın meyvesidir. Birçok çeşidi vardır. Meyvesi; yumruktan küçük ve yuvarlak, kabuğu parlak ve sert, kırmızıdan yeşile kadar çeşitli renklerdedir. Çekirdekleri ufaktır. Kokuşu hoş, tadı mayhoş veya tatlıdır.

Faydası

İdrar attırır, vücutta biriken zararlı maddelerin atılmasında yardımcı olur. sinirleri ve adaleleri güçlendirir. Kanı temizlediği gibi kolestrolü de düşürür. Kabızlığı iyileştirir. Beden ve zihin yorgunluğuna son verir. Hamilelik dönemlerinde rastlanan bulantı ve kusmaları azaltır. Hastalıkların çabuk atlatılmasına yardımcı olur. Böbreklerde oluşan kum ve taşların düşürülmesinde de faydalıdır.

Damar sertliği ve kalp krizlerim önler. Şeker hastaları için yararlıdır. Kandaki şeker miktarım azaltır. Dizanteri ve paratifoda iyileşmeye yardım eder. Öksürüğü iyileştirir. Kompostosu ateşi düşürür, susuzluğu keser, uçukları geçirir. Cildin taze ve güzel kalmasını sağlar.

Göz ve kulak ağrılarında da faydalıdır. Kolesterolü ortadan kaldırır. Sindirimi kolaylaştırır. Kokusun rahatlatıcı etkisi vardır. Kan basıncım düşürür. Artrit, romatizma ve gut hastalıklarına karşı da son derece faydalıdır.


(güzellik, güzellik merkezi, güzellik bakım, kadın güzellik, guzellik, güzellik ürünleri, güzellik sağlık, bitkisel güzellik, şifalı bitki, bitki tedavisi)


Alıntıdır… …Alıntıdır…REKLAM


İZMİR'DEKİ
NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
SEMİNERLERİ
İÇİN
AYRINTILI BİLGİ:


SAYGIN NLP DANIŞMANLIK


Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11
Alsancak - İzmir

Tel: 0232 4225954
Cep:0 535 6673224
msn: cemalkondu@hotmail.com
www.sayginnlp.com
www.cemalkondu.com
(şifalı bitkiler, alternatif tıp, lokman hekim, şeker hastalığı, bitkisel , egzama, doğal ürünler, basur, şifalı bitki, sedef, bitkisel tedavi, zayıflama, kanser, aktar, bitki, bitkiler, herbalist, kişisel gelişim, bireysel gelişim )
open My girlfriend cheated on me how to know if wife has cheated
redirect cheat on my wife why women cheat on their husbands

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık