Denizli NLP Kursları

Denizli NLP Kursları

Açılımı Nöro Linguistik Proğramlama olan NLP’nin kelimelerinin anlamları;

Nöro : Yaşamdaki tecrübelerimizin sinir sistemiz sayesinde 5 duyumuzla algılanması ve işlenmesi.

Linguistik : Sinirsel temsillerin kodlandığı, anlama kavuştuğu dil ve sözsüz iletişim sistemidir.

Proğramlama : Belirlenmiş hedeflere ulaşmak için iletişimimizi ve sinir sistemini organize etmektedir.

NLP duyular, duygular, dil ve davranışlar arasındaki bağlantıların ne olduğunu fark etmemizi sağlayan ve varılan davranışların kişinin kendi kararı ile değişmesini sağlayan teknikler bütünüdür. Bu tekniklerin davranışlara aktarılması ile kişinin kendi kaynaklarını, dilini daha zengin olarak kullanması ve yaratıcılığı ile değişim süreçlerini kendi kararı ile organize etmesi sağlanabilmektedir.

NLP Practitioner birey olarak gerçek potansiyelinizin fark etmeniz adına bir başlangıç olacaktır. NLP Pratisyen Eğitiminin içeriği üniversitelerde, iş dünyası eğitimlerinde ya da kitap sayfaları içerisinde mevcut değildir. Bu bilgiler yalnızca sizin içinizde gizli. Dehanız şuanda içinizde emrinizi bekliyor ve bu Program size kişisel uyanışınızın ve şahlanıınızın anahtarını verecek, arzularınızı ne şekilde yerine getirebileceğinizi öğretecek.

“7” gün süren uluslararası kabul görmüş olan bu program, artık size yararı olmayan alışkanlıklarınızdan kurtulmanız ve aynı zamanda hayal ettiğiniz yaşamı oluşturmanız için size yardım etmeye odaklıdır.

Yaşam serüveni içerisinde güçlü olmak için, başarılı olmak için ve popüler (ilişkili) olmak için yani kısacası sizler için en iyisi olacaktır.

NLP nin temel amacı, insanların daha etkili bir şekilde iletişim kurmasına yardımcı olarak, bireysel ve bireylerarası iletişim alanında mükemmelliği yakalamaktır. Herhangi birinin, iletişim, terapi, kişisel gelişim veya zihinsel kontrol konularında başarılı ve güçlü olmasını sağlar. (Bernard, s.6 )
 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli NLP Eğitimi için 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık