İzmir Kuantum Merkezi

İzmir Kuantum Merkezi

Kuantum nedir? Kuantum düşünce tekniği son zamanlarda sıkça araştırılan ve üstünde durulan bir tekniktir. Standart düşünmenin biraz daha üzerinde bir düşünme biçimidir. Kuantum düşünme tekniğinde daha çok etkili olabilecek ve fark yaratabilecek kadar bir düşünme etkinliğinden bahsedilir. Bunların atom altı güçlerle sağlandığı da araştırmalardan çıkan sonuçlardandır. Kuantum düşünce tekniğini gerçekleştirebilen birey kendi kendine hükmeden yani kendisinin efendisi olabilen bir konuma yerleşir. Burada önemli olan konu tek tek bireylerden çok bir bütün olmanın sağladığı faydalar ve bunun önemidir. Kuantum düşünce tekniğinde inanılan kişinin kendini değiştirmeye başladığı andan itibaren bütün çevresinin yani evinin işinin ve ona bağlı olan her şeyin de bir değişime tabi tutulacağıdır. Aynı zamanda kişi için en doğru ve uygun şeylerin de hemen karşısında olduğuna ve kişiye düşenin sadece onu tutup almak olduğuna inanılır.

Tüm bunların yanında güçlü ve sağlıklı bir beden için zemin hazırlanmış olur. Kişi tüm stres mutsuzluk ve kötü düşüncelerden arınır. Onları kendinden çok çok uzağa iter. Kuantum düşünce tekniği kendimizi anlamakla başlayıp evreni tanımaya ve herkesi anlamaya kadar gider. Böylece kişinin aslında doğduğundan itibaren hakkı olan mutluluk iyi düşünce ve başarı gibi şeyleri elde etmesi olanaklı olur. Bunun dışında sözsel ve yazılı iletişimin bedensel hareketlerin yerine kuantuma özgü olan bir iletişimle doğrudan bir iletişim kurmadan bahsedilebilir. Bununla birlikte kişiler sözlü ve hareketsel iletişime muhtaç olmayıp direkt olarak bir iletişim sahibi olacaklardır. Tüm bunların sonucunda kendimize tüm bolluğu ve bereketi de çekmiş oluruz. Burada bahsedilen çok büyük paralara sahip olmak değil bu paralarla neler yapacağımızdır. Yani daha çok kahkaha ruhumuzun ulaştığı derin mutluluk daha çok dostlar ve ilişkiler burada daha önemli bir yer tutar. Bu düşünce biçimine göre düşünceler mucizevi şeyler doğurur. Zaman ve mekan kavramı çok değişik şekillerde işler. Bu düşünce biçimi ile ilgili pek çok fikir öne atılmakta ve pek çok araştırma yapılmaktadır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Kuantum Düşünce eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’deki  Kuantum Düşünce eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi  tıklayabilirsiniz.  

İzmir’deki Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Kuantum Düşünce eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Kuantum Düşünce eğitimlerimiz  0252 21300 98  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Kuantum Düşünceyi  tıklayabilirsiniz.

 

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık