Hızlı Okuma Kursları

Hızlı Okuma Kursları

Hızlı Okuma Eğitimi Kurs Programı LYS, YGS, SBS, ALES, DGS, KPSS gibi sınavlara hazırlanan ve hali hazırda İlköğretim, Oratöğretim veya Üniversitede okumakta olan bütün öğrenciler, meslekleri gereği mevzuatları sürekli takip etmek durumunda olan çalışanlar, günümüzün yoğun iş ve günlük hayat temposu içerisinde okuma faaliyetine fazla zaman ayıramadığından yakınanlar ve Hızlı Okuma Teknikleriyle bilgiye çok daha kısa sürede ulaşarak yaşam kalitelerini yükseltmek isteyen bireyler için uygundur.

Hızlı Okuma Eğitimi Kurs Programının en temel hedefi katılımcıların mevcut okuma potansiyellerini en az iki kat arttırarak okudukları metinleri anlama oranlarını arttırırken beyin ve göz arasındaki muazzam ilişki hakkında bilgi sahibi olmaları ve bu ilişkiden bilinçli olarak faydalanmalarını amaçlamaktadır. Bu sayede katılımcıların genel kültürlerini ve sözcük haznelerini arttırmaları, bilgiye çok daha kısa sürede ulaşmaları ve gerek okul gerekse iş yaşamları içerisinde çok daha başarılı bireyler olmalarının önü açılmaktadır.

Hızlı Okuma Kurs İçerik:

 
Okumada Çabukluk (Hız)

Okuma ve anlama seviye azaltan tekniklerin tespiti ve ortadan kaldırılması

Aktif görme alanının genişletilmesi

Sözcük gruplarını okumadan göze ritim kazandırma

kelimeleri ve sayıları şekilleri yoluyla tanıma ve benzerlerinden hızlı bir şekilde ayırt edebilme

Okumada Kavrama (Anlama)

Görme ve anlama arasındaki dengeyi sağlama

Ana fikirlerin hızlı bir biçimde bulunması

Dikkatin yoğunlaştırılması

Kelime hazinesinin çoğaltılması

Belleme (Öğrenme)

Hafıza ve kalıcı öğrenme fonksiyonlarını öğrenmek

Etkin okuma teknikleriyle okuma

Bilinçaltının gücünden yararlanma ve akış durumunu sağlama

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki  Alsancak ve Karşıyaka daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz .

Antalya’daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma  Eğitimini tıklayabilirsiniz .

Denizli’daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Ankara’daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz  +90(312) 419 10 21 - +90(532) 207 68 06  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık