Hamilelik Hakkında, Hamilelikte Böbrek Hastalıkları

Hamilelik Hakkında,  Hamilelikte Böbrek Hastalıkları

Psikoloji, Hamilelik Hakkında,

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte Böbrek Hastalıkları

Gebelikte böbrekleriniz, sizden ve fetüsünüzden gelen artık ürünleri dış orrama daha hızlı at- mak için yoğun bir şekilde çalıştığı için böbreklerde kan akımı artacaktır. Eğer böbrekleriniz önceden geçirdiğiniz bir hastalıktan dolayı küçülmüçse ya da normal fonksiyonlarım yapamıyorsa, gebeliğiniz! etkileyebilir. Uygun bir tıbbî tedavi ile genelde riskler azciltılabilmcktedir. Böbrekleri etkileyen bazı hastalıklar, yüksek tansiyona neden olmaktadır. Kan basıncının kontrol edilmesi, gebelikte problemlerin oluşma riskini azaltacaktır.

Böbrek hastalıkhırının teşhisi genelde, tıbbî geçmişinizin dinlenmesi, fizik muayenenizin yapılması, kan ve idrar tahlilleri sonucunda tesbit 'edilmektedir. İdrarda protein bulunma.sı, bir böbrek hastalığınızın belirtisi olabilir. Böbreğin fonksiyonlarını bozan hastalıklar tarafından kaynaklanmış olabilir. Dializ makınasına giren ya da böbrekleri iyi- çalısmayan hastalar, erkcn doğum ve düşük riski altındadırlar.

DERLEYEN: ALINTIDIR.


REKLAM


İZMİR'DEKİ
NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
SEMİNERLERİ
İÇİN
AYRINTILI BİLGİ:


SAYGIN NLP DANIŞMANLIK


Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11
Alsancak - İzmir

Tel: 0232 4225954
Cep:0 535 6673224
msn: cemalkondu@hotmail.com
www.sayginnlp.com
www.cemalkondu.com
(hamile kıyafetleri, hamile , hafta hafta hamilelik, hamile elbiseleri, hamilelik ve doğum, hamileliğin ilk belirtileri, hamile kalamama, hamilelik hafta, hamilelik test, hamilelik takibi, hafta hamile, bebek hamilelik, gebelik hamilelik, hamile butik, hamile olabilirmiyim, hamile hafta, )

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık