Hamilelik Hakkında, Gebelikle ilgili Sakatlık

Hamilelik Hakkında,  Gebelikle ilgili Sakatlık

Psikoloji, Hamilelik Hakkında,

Hamilelik Hakkında, Gebelikle ilgili Sakatlık

Bir sakatlığa sahip olmak demek, günlük görevleriniz! yerine getirmeye mani olabilecek fiziksel problemlerden dolayı çalışmamanız anlamına gelir. Gebeliğiniz, kısmen ya da tamamen sakatlayıcı olabilir. Sakatlık, 3 gruba ayrılabilir.

1- Gebeliğin kendisinin sakat oluşur: Bazı kadınlar mide bulamışı, kusma, hazımsızlık, baş dönmesi, şişmiş bacaklar ve eklemler gibi yan etkiler görebilirler. Bu problemler genelde hafif düzeydedir.

2- Komplikasyonlara bağlı sakatlık: Enfeksiyon, kanama, erken doğum ya da fetüsü saran amniotik boşluğun erken yırtılması gibi daha ciddi sorunlar sakatlığın nedeni olabilir. Gebe kalmadan önce bulunan kalp hastalıkları, şeker ya da yüksek tansiyon gebelikte sakatlık nedeni haline gelebilirler.

3- îse bağlı sakatlık: Bazı zehirli maddelere, iş yerinde fetüse zar verecek yüksek düzeylerde maddelere maruz kalmak da sakar nedeni olabilir.

Eğer doktorunuz gebeliğinizin sakatlığa doğru gittiğine karar Verirse, patronunuza durumunuz ispat edilerek sakatlık haklarındar rarlanmanız sağlanabilir. Bunun dışında siz, çalışmaya devam edebileceğinizi söylerseniz patronunuz bunun doktorunuz tarafından onaylayıp onaylanmadığım öğrenmek isteyebilir.

DERLEYEN: ALINTIDIR.


REKLAM


İZMİR'DEKİ
NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
SEMİNERLERİ
İÇİN
AYRINTILI BİLGİ:


SAYGIN NLP DANIŞMANLIK


Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11
Alsancak - İzmir

Tel: 0232 4225954
Cep:0 535 6673224
msn: cemalkondu@hotmail.com
www.sayginnlp.com
www.cemalkondu.com
(hamile kıyafetleri, hamile , hafta hafta hamilelik, hamile elbiseleri, hamilelik ve doğum, hamileliğin ilk belirtileri, hamile kalamama, hamilelik hafta, hamilelik test, hamilelik takibi, hafta hamile, bebek hamilelik, gebelik hamilelik, hamile butik, hamile olabilirmiyim, hamile hafta, )
open my husband cheated with a man how to know if wife has cheated
wives cheat online click here
redirect dating sites for married people why do married men cheat
why do men cheat how to cheat on husband My husband cheated on me

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık