Burçlar

Burçlar(2007 Terazi (Özel Tarihler)

Burçlar(2007 TERAZİ (ÖZEL TARİHLER)

YILBAŞI ÖNERİLERİ-Kardeşler ve yakınlarla iyi yolculuklar! Ay yılbaşında İkizlerde ve sizin yolculuklar, uzak ülkeler alanınızda. Uzun bir yolculuğa çıkmak, yılbaşı öncesi birkaç günü de yılbaşı tatilinize eklemek isterseniz pek çok seçeneğiniz var. İkizler dostunuz ve sizi en fazla eğlendiren burç. 2007 yılbaşında kimi Teraziler yurt dışında yılbaşını kutlayacak kimileri de popüler ama küçük bir kasabayı seçecek. Kısa yollara çıkanlar kazalara karşı dikkatli olmalı. Mars ve Jüpiter 3 evinizde yani kısa yolculuklar, kardeşler, yakın akrabalar alanınızda bulunuyor olacak. Yöneticiniz Venüs ise ev, aile, yuva alanında.Venüs'e eşlik eden Merkür ev Güneş bu alanı enerjiyle kuşatıyor. Evinizde kalmayı tercih ediyorsanız büyük ihtimalle yakın akrabalarınızı da ağırlamak isteyeceksiniz ve gece boyunca derin felsefe tartışmaları içinde bulacaksınız kendinizi. Yolculuklara çıkmayı tercih edenler ailelerini de yanlarında görmek isteyecek ve kalabalık bir grup oluşturacaklar. Kardeş veya yakın ak...Devamını Oku »

Burçlar(2007 Terazi)

Burçlar(2007 TERAZİ)

Plüton finansal gelirler alanınızın yöneticisi ve uzun süredir iletişim, kardeşler, yakın akrabalar, yazı ve sözel güç alanınızda dolaşıyor. Plüton dönüşümün gezegeni. Yıllardır yakınlarla ilişkilerinizde yıkıcı bir nokta yaşıyorsunuz ve artık değiştiniz. Hem de çok değiştiniz. Bu konularda gücünüzü kanıtlamaktan korkmuyorsunuz. 2007'de Plüton aynı alanda ağır ama dönüştürücü etkisini göstermeye devam edecek. Sözleşmelerin kurdu olmanızı sağlayacak. Kendinizi tanıtmak için yeterince güç göstermediyseniz 2007'de bir şans daha bulacaksınız. Çünkü 3 ev aynı zamanda kendinizi dünyaya tanıtma tarzınızı ifade eder. O sizin açılımınızdır. Bir web sayfasıyla dünyaya açılımınız. Bir ajans çalışmasıyla dünyaya açılımınız. 2006 verimli bir yıldı, Jüpiter finansal gelirlerinize yenilerini eklemenize yardımcı oldu. Şimdi Plüton'un~bulunduğu alana Jüpiter de geldi. Hem ağır ve derin bir etkiyi hem de neşeli ve risk alabilen bir etkiyi aynı anda yaşayacaksınız. Bu aynı anda hem komedi hem de dram fil...Devamını Oku »

Burçlar(2007 Başak (Kariyer)

Burçlar(2007 BAŞAK (KARİYER)

Çalışkan Başak için Kariyer de önemli. Gizli ulaşırsınız kariyer hedeflerine çünkü öne çıkmaktan hoşlanmazsınız. Büyük ihtimalle çok çalıştınız ve yükselme k veya daha fazla hak ettiğinizi düşündüğünüz bir pozisyona geçmek istiyorsunuz. 15 Haziran (l5 gün sonrasına dek azalan etkisiyle) kariyer basamaklarını birdenbire atlamanız için iyi bir tarih. Merkür geriliyor olacağı için dikkati elden bırakmadan ve geçmişte gündeme gelen yükselme olasılıklarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. 24 Kasım (5 gün öncesi ve sonrası) Mars geriliyor olacak, enerjiniz azalabilir. Ancak bir süredir üstünde çalıştığınız bir şirket veya pozisyon varsa yükselmeniz mümkün olabilir. 8 Ağustos-28 Eylül arasında Mars Kariyer alanınız da mücadele gücü verecek. Bu dönemi iyi değerlendirin. Venüs geriliyor olacağı için ilk hedefiniz para değilse bu tarihler uygun. Finansal anlamda avantajlı olmasanız bile gönlünüze uygun bir iş yapabilirsiniz. Güzellik saflıktır Başak için. Bakım için özel günler Klasik ve sade görü...Devamını Oku »

Burçlar(2007 Yay (Hediye Seçimi)

Burçlar(2007 YAY (HEDİYE SEÇİMİ)

Gezmeyi, yeni kültürler tanımayı, yeni deneyimler yaşamayı ve her şeyin büyüğünü seven Yay aslında kendi kişisel gelişimini bu yolla sağlar. Hayata değişik bir açıdan bakan bu ateş insanlarının felsefeye, dine, spiritüel bilgilere derin ilgileri vardır. Her zaman esprili, neşeli ve her zaman yola çıkmaya hazırlardır. * Şık seyahat valizi, çantası, seyahat aksesuarları * Matara, pusula * Beyzbol veya tenis panosu * Gümüş şamdanlar, peçetelikler, vazolar * Feng-Shui yaparken kullanabileceği kristaller * Ok ve yay şeklinde rüzgar çanları, * Kızıl tonunda kırmızı yatak örtüsü * Piknik malzemeleri sepeti * Özel olarak bekletilmiş şaraplar * Pahalı takılar -ALINTI- Burçlar(2007 YAY (HEDİYE SEÇİMİ) all wife cheat why people cheat read here abortion pill where to buy how is the abortion pillDevamını Oku »

Burçlar(2007 Başak (Para)

Burçlar(2007 BAŞAK (PARA)

Para kazanmak için muhteşem fırsat dönemleri Gelirinizi çoğaltmak, yeni gelirler eklemek, yeni bir gelir elde etmek yani yeni Paraları hesap cüzdanınıza eklemek istiyorsanız para evinizde doğan Yeniay'ı kaçırmamanız gerekir. 11 Ekim 2007'de doğan bu Yeniay etkisini 15 gün sonrasında da sürdürür. Zam istemek, yeni müşterilerle anlaşmalar yapmak, ek iş bulmak istiyorsanız bu tarihi kaçırmamalısınız. Merkür geriliyor olacağı için bir süre önce konuşulmuş ve rafa kaldırılmış işlerin ve paraların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. 17 Nisanda doğan Yeniay size piyango, prim, ikramiye, telif gibi konular da özel şans getirecek. Dilerseniz bu özel tarih, bir çekiliş bileti alarak değerlendirebilirsiniz. -ALINTI- Burçlar(2007 BAŞAK (PARA) open My girlfriend cheated on me how to know if wife has cheated redirect Devamını Oku »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Yukarı Çık